כואב לך? כירופרקט יכול לעזור

כואב לך כירופרקט יכול לעזור
תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

  כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


  כואב לך? כירופרקט יכול לעזור! ניסיתם כבר הכול, אתם כבר מיואשים, אורתופדים, פיזיותרפיסטים, מדקרים ומעסים למיניהם לא הועילו. הטיפולים התרופתיים לא זו בלבד שלא הועלו הם אפילו גרמו לכם לתופעות לוואי לא נעימות. הכאבים שלכם ולעתים גם מגבלות התנועה שלכם עדיין כאן. הכאב בצוואר או הכאב בגב לא מפסיקים להטריד. הכאבים בברכיים ממשיכים להציק לכם בעיקר בעלייה במדרגות. בכול פעם שאתם לובשים חולצה הכתף הכואבת מזכירה לכם את קיומה.

  יש לעתים שטיפול תרופתי או טיפול מסוג אחר מעניק לכם הקלה זמנית בכאב. אך לאחר מספר שעות או ימים ספורים הכאבים חוזרים כאילו לא טופלתם. אבחון של הגורם לכאב צריך להקדים את הטיפול. דברים אלו נכונים בכל מקרה, בין אם מדובר בגיד פצוע, כאבי גב תחתון בגלל פריצת דיסק מותני, שין ספלינט או כאבים בפנים. אבחון שגוי יוביל אתכם בסבירות גבוהה לטיפול ולשיקום לא יעילים ולעתים גם מזיקים. כאן במאמר "כואב לך? כירופרקט יכול לעזור" נפרט על כך.

  צרו קשר עם המרפאה בטלפון מספר 03-6430372 כדי לתאם בדיקה לצורך אבחון. במחיר שווה נפש תדעו מה גורם לכאב שלכם ואיך לטפל בו

  כואב לך? כירופרקט יכול לעזור – רקע

  כאבי גב תחתון הם הסיבה העיקרית שבגללה חולים מגיעים לכירופרקט. ואכן טיפול כירופרקטי בכאבי גב תחתון נחשב ליעיל ובטוח (American College of Physicians low back pain guideline). מחקרים שונים שהולכים ונערמים מדגישים את יעילות הטיפול הכירופרקטי בכאבי גב תחתון בהשוואה לכול שיטת טיפול אחרת. השוואות של יעילות הטיפול נעשות בין היתר גם מול הטיפול רפואי ובכלל זה טיפול תרופתי וטיפול כירורגי ועוד. עם זאת חשוב לזכור שמקצוע הכירופרקטיקה מכשיר את בוגריו לטפל ביעילות גם בבעיות נוספות. הכשרת הכירופרקט מאפשרת לו לטפל ביעילות במנעד רחב של פציעות והפרעות בריאותיות שמתפתחות או נגרמות במערכת שריר ושלד.

  בין היתר ד"ר לכירופרקטיקה מאומן לטפל בהפרעות הבאות:

  הפרעות בריאותיות בעמוד השדרה

  • כאבים בגב תחתון וסימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות השונות בגב התחתון. בכלל זה נזק למפרקים, פריצת דיסק, בלט דיסק, חוט שדרה, סיאטיקה, שחיקת סחוסים ועוד.
  • כאבים בגב העליון וסימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות השונות בגב העליון. בכלל זה נזק למפרקים, פריצת דיסק, בלט דיסק, חוט שדרה, סיאטיקה, שחיקת סחוסים ועוד.
  • כאבים בגב המרכזי וסימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות השונות בגב המרכזי. בכלל זה נזק למפרקים, פריצת דיסק, בלט דיסק, חוט שדרה, סיאטיקה, שחיקת סחוסים ועוד.
  • כאבים בצוואר וסימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות השונות בצוואר. בכלל זה נזק למפרקים, פריצת דיסק, בלט דיסק, סיאטיקה, חוט השדרה, שחיקת סחוסים ועוד.

  הפרעות בריאותיות בגפה התחתונה

  • כאבים בברכיים ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות השונות הברכיים. בכלל זה קרע במיניסקוס, קרע רצועות, שחיקת סחוסים, ברך רצים, ברך קופצים ועוד.
  • כאבים בירך ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות השונות הירך. בכלל זה קרע לברום, דלקות שרירים, דלקות גידים, קרע רצועות, שחיקת סחוסים, בורסיטיס בירך ועוד.
  • כאבי שוקיים ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות השונות בשוק. בכלל זה לעצמות השוק, לשרירים, לגידים ועוד.
  • כאבים בכף הרגל ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות השונות בכפות הרגליים. בכלל זה דלקות גידים, דלקות שרירים, דלקות רצועות, דלקות ברקמות חיבור, דלקות בסיבי עצב ועוד

  הפרעות בריאותיות בגפה התחתונה

  • כאבי כתפיים ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות הכתפיים ובכלל זה דלקות גידים, דלקות שרירים, בורסיטיס בכתף, פריקת כתף, שחיקת סחוסים ועוד.
  • כאבי מרפקים ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות במרפק הזה ובכלל זה דלקות גידים, תסמונת הצביטה במרפק, בורסיטיס במרפק, סיבי עצב ועוד
  • כאבים בכפות ידיים ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני לרקמות כפות הידיים ובכלל זה נקיעה או פריקת מפרקים, דלקות גידים, דלקת בשרירים, דלקת ברצועות, דלקת ברקמות החיבור, דלקת בסיבי עצב, שחיקת סחוסים ועוד

  הפרעות בריאותיות בראש ובפנים

  • כאבי ראש ו/או כאבי פנים ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני ברקמות הצוואר או ברקמות מפרקי הלסת.
  • כאבים במפרק הלסת וסימנים ושאר תסמינים נוספים הנגרמים בגלל נזק מכני באחת או יותר מהרקמות של מפרק הזה ובכלל זה דלקות שרירים, נזקים לסחוס התוך מפרקי, שחיקת סחוסים ועוד.
  • הפרעות בריאותיות נוספות

  • כאבים ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנובעים מדלקות עצביות שנגרמו בגלל לכידה או פציעה של סיבי עצב. דלקות עצביות בכפות ידיים (תסמונת התעלה הקרפלית, תסמונת תעלת הגומד), במרפקים (תסמונת התעלה הרדיאלית, תסמונת פרונטור, תסמונת התעלה הקוביטלית) ובאגן (מרלגיה פרסטטיקה).
  • כאבים ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנובעים מנזקים גופניים שהתפתחו בגלל פציעות ספורט, תאונות דרכים (צליפת שוט) ו"סתם" נפילה ברחוב או בבית ועוד
  • כאבים ושאר סימנים ותסמינים נוספים הנובעים מנזקים גופניים מצטברים שהתפתחו בגלל יציבה לקויה, ארגונומיה לקויה או מכול סיבה אחרת

  מניעה זו הדרך ללכת בה

  כירופרקט מתמקד בתקינות המבנית והתפקודית של גוף האדם ודרכם בבריאות הכוללת של האדם. ד"ר לכירופרקטיקה אינו מעניק מרשמים לתרופות או מבצע ניתוחים אך עם זאת בשעת הצורך יפנה את החולה לקבלת שירותים אלו. הכירופרקטיקה אינה מטפלת אך ורק באזור הכואב אלא מתייחסת לגוף שלכם באופן כולל. דרך אחת להשיג בריאות כוללת היא על ידי רפואה מונעת. כירופרקט ינחה וידריך את המטופל שלו במגוון רחב של תחומים בעלי השפעה על הבריאות. ולכן חולה המתלונן על כאבי גב או כאבי ברכיים יטופל באזורים אלו ויקבל הנחיות בנושאים הקשורים לתלונתו אבל גם הנחיות הקשורות באופן ישיר או עקיף לבריאותו הכללית. בין הנושאים שעליהם ידון אתכם הכירופרקט נמנה התאמות ארגונומיות, שיפור היציבה, פעילות גופנית מתאימה, תזונה ועוד.

  כואב לך? כירופרקט יכול לעזור להימנע מתרופות וניתוחים

  כואב לך? כירופרקט יכול לעזור
  כואב לך? כירופרקט יכול לעזור

  חולים רבים מגיעים לכירופרקט לאחר שניסו ללא הצלחה טיפול תרופתי נוגד דלקת ואפילו זריקות סטרואידים. עם זאת חולים רבים דווקא מעדיפים להיות מטופלים על ידי כירופרקט וזאת כדי שלא הזדקקו לטיפולים תרופתיים או חלילה לא יגיעו למצב שמחייב ניתוח. אז אם אתם מתלבטים אם לפנות לכירופרקט או לאורתופד חשוב שתדעו עדיף לכם להתחיל אצלנו ואז יש סיכוי טוב להימנע מניתוח.

  למה לבחור דווקא כירופרקט?

  כירופרקטיקה היא שיטת טיפול טבעית בהפרעות בריאותיות במערכות עצב שריר ושלד שאינה עושה שימוש בתרופות או כירורגיה. אנחנו הכירופרקטים יודעים שישנם גורמים רבים שמשפיעים על הבריאות שלכם ולכן כאשר אתם מגיעים אלינו בגלל בעיה מסוימת נשאל את עצמנו מה גרם לה.

  כך למשל אם אתם מתלוננים על כאבי גב ננסה להבין האם יש קשר בין הכאבים הללו לבין ההתנהלות הארגונומית שלכם או למשקל שלכם או אולי בכלל ליציבה הלקויה. גם אם אתם מגיעים למרפאה כדי שנפל בכאבי הראש שלכם ננסה להבין האם זה הכאבים הללו קשורים לאופן שבו אתם יושבים מול מסך המחשב או מול הטלפון החכם או שאולי אתם בתקופה לחוצה והכאבים הללו בראש משתייכים לסוג הקרוי כאב ראש מתחי.

  הטיפול יתחיל רק לאחר אבחון יסודי

  לא נתחיל לטפל בכם לפני שנזהה את הרקמה שנפגעה, נעריך את חומרת הנזק ונבין את מנגנון גרימת הנזק. אבחון כירופרקטי יכלול למידה יסודית של ההיסטוריה הבריאותית ושל האופן שבו התפתחו הסימנים והתסמינים, בדיקה גופנית הכוללת בדיקות מיוחדות ובדיקות נירולוגיות ובמידת הצורך בדיקות מעבדה ובדיקות הדמיה. הטיפול הכירופרקטי כולל שימוש בטכניקות ידניות שחלקן נשענות על מסורות עתיקות.

  הטיפול הכירופרקטי עושה שימוש גם באמצעים מודרניים חדשניים כגון לייזר רך ומכשיר גלי הלם. באותם מקרים ספורים שבהם הכירופרקט אינו מצליח לשפר את מצבו של החולה הוא יפנה אותו להמשך בירור וטיפול רפואי.

  ללקט עובדות על כירופרקטיקה לחצו על הקישור הזה.

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


   מאמרים קשורים

   פציעות פאשיה אבחון וטיפול

   פציעות פאשיה אבחון וטיפול

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון טלפון (שדה חובה) פציעות פאשיה – אבחון וטיפול מהירים בליקויים המתגלים ברקמה הזאת עשויים למנוע

   פעילות גופנית עם פריצת דיסק

   פעילות גופנית עם פריצת דיסק

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון טלפון (שדה חובה) פעילות גופנית עם פריצת דיסק האם זה אפשרי? התשובה בגדול היא כן.

   לחיות עם דלקת מפרקים

   לחיות עם דלקת מפרקים

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון טלפון (שדה חובה) לחיות עם דלקת מפרקים ולשמור על איכות החיים זה אפשרי. קיימים מעל