מכתבי תודה

מכתבי תודה
תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

מכתבי תודה רבים שנשלחו אלינו במהלך השנים רוכזו כאן בעמוד הזה. מקבץ של מכתבי תודה נשלחו מהמטופלים במרפאה שסבלו ממגוון בעיות. בחרנו מתוך המכתבים האלה מכתבי תודה שעוסקים בבמגוון הפרעות בריאותיות שבהן אנו מטפלים במרפאה. בין ההפרעות הללו נמנה טורטיקוליס, פציעות ספורט, תסמונת מפרק הלסת, פריצת דיסק מותני וצווארי, כאבי כתפיים, כאבי רגליים הרצאות וארגונומיה.

  כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


  טורטיקוליס


   לד"ר יצחק בכר היקר!

  ברצוני להודות לך על הטיפול המסור והמוצלח עקב טורטיקוליס מולד שהענקת לתינוק שלנו מתן. הגענו אליך כשמתן היה בן שלושה חודשים. מתן לא יכול היה לסובב בכלל את ראשו לצד שמאל ולא הצליח להרים את ראשו בעודו על הבטן. כיום מתן בן 10 חודשים והוא מצליח לסובב כמעט באופן מלא את ראשו לצד שמאל ומרים את ראשו ללא הפסקה.

  תודה על הטיפול המוצלח והמסור. אני מקווה שכמוני יעשו עוד הורים לילדים עם טורטיקוליס מולד.

  לילך

  sraizer@bezeqint.net


   מכתבי תודה בנושא פציעות ספורט


   לכבוד ד"ר יצחק בכר

  אני שחקן כדורסל פעיל בקבוצת הוותיקים של מכבי תל -אביב. מידי פעם יש לי כאבי גב, כאבי ברכיים או כאבים אחרים שנובעים מפציעות ספורט. ברצוני להודות לך על הטיפולים היעילים והמסורים שמאפשרים לי להמשיך ולנהל אורח חיים פעיל וספורטיבי. המשך בדרכך.

  אבי שילר מנכ"ל קבוצת שילר

  almog_in@netvision.net.il

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון
    ד"ר יצחק בכר

   פיינשטיין 18
   תל אביב

   ד"ר בכר היקר,

   הנדון: תודה , תודה ושוב תודה

   אלפי תודות על טיפוליך הרבים בתקופת אימוני לאליפות העולם בקרטה מגע מלא באטלנטיק סיטי 1997. טיפוליך המקצועיים עזרו לי לעבור את התקופה הקשה והמייגעת מבחינה פיזית של ההכנות לאליפות ויש לך חלק חשוב בניצחון.

   לכל אורך התקופה הארוכה בה טיפלת בפציעות שלי, הרגשתי כאילו נולדתי מחדש לאחר כל טיפול. דבר שנתן לי כוח להתגבר על כל המשוכות שבדרך ולהגיע גם לניצחון המיוחל. אין בפי מספיק מילים להביע תודתי והערכתי על מסירות אין קץ, מקצועיות ללא פשרות (גם כשכאב), הקרבה והשקעה ללא גבולות.

   אלוף עולם
   אלוף עולם

   בכבוד רב,

   אריק גולדנברג

   אלוף עולם 1997
   קרטה מגע מלא


    פציעות ספורט


   לכבוד ד"ר יצחק בכר היקר

   ברצוני להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שנתת לי. הצלחתה לחזק אותי כל פעם מחדש והעמדת אותי על הרגליים. במשך 13 שנה שיחקתי כדור סל מקצועי והגעתי להישגים רבים. בתחום האישי גדלתי במחלקת הנוער של מכבי ת"א והייתי שחקן מצטיין בהמשך הייתי מהמובילים בקבוצות בהם שיחקתי בליגות השונות. בתחום המקצועי עליתי ליגות במשך 4 שנים אחרונות ורצופות ולקחתי הן ספור גביעים ואליפויות. הרבה בזכותך! עליתי למגרש כל פעם מחדש כמו "פנתר צעיר ורענן".

   היו רגעים בעבר שבגלל הפציעות המתישות שעברתי חשבתי אף על ניתוחים. ניתוחים גם היו ההמלצות שקיבלתי מאורטופדים שונים. תודות לך עברתי את תקופת הסבל בכאביי השונים (כאבי גב תחתון, כאבי ברכיים וכאבי כתפיים) בטיפולים סידרתים וללא צורך בניתוחים מיותרים.
   יש לציין שעברתי כל מיני שיטות של טיפולים כולל דיקור, שיאצו, תרופות וכו' אבל רק הידיים שלך עזרו לי בסופו של דבר להתגבר על הכאבים. אני ממליץ על הכירופרקטיקה בכלל ועליך בפרט!!! תמשיך לעשות קסמים ולהציל אנשים!!!

   בידידות ובהערכה רבה!!!

   רועי קינן

   royi-k@zahav.net.il


   פציעות ספורט


   ד"ר יצחק בכר כירופרקט שלום

   לכבוד ד"ר יצחק בכר

    מאז שאני זוכר את עצמי יש לספורט מקום חשוב ומרכזי בחיי. בתחילת דרכי כספורטאי התאמנתי בעיקר בכדור מים ובכדורגל (שחקתי בנבחרות ישראל בשני המקצועות הללו). בשנים האחרונות אני מתרכז בשני בתחומים, ריצה ואימוני כוח. אני רץ מרתון וגם מארגן במסגרת הפעילות במכון הכושר שבקנטרי ג' קבוצות ריצה שמשתתפות במרוצים ברחבי העולם. מיותר לציין שכול ספורט אינטנסיבי כרוך בסיכונים להיפצע. התמזל מזלי והמרפאה שלך מצויה אצלנו בקנטרי ברמת אביב ג'. הקרבה הזאת מאפשרת לי לנצל את כישוריך ולהמעיט מהזמן שבו אני מושבת מפעילות בגלל פציעות ספורט.

   אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שנתת לי לאורך השנים. היו פציעות שחשבתי שלא נצא מהן ואולי אפילו, חס וחלילה, נזדקק לניתוח. בחלק מהפציעות אלה גם היו המלצות שקיבלתי מכול מיני רופאים. תודות לך עברתי גם את הפציעות האלה ללא צורך בניתוחים.

   בידידות

   נמרוד דרייפוס

   שחקן עבר בנבחרות ישראל בכדור מים וכדורגלן
   nimi@physitec.com
   https://country-g.zooza.co.il


    תסמונת מפרק הלסת


   ד"ר בכר שלום

   אני רוצה להודות לך על העבודה המצוינת שעשית על פרק הלסת הפגוע שלי. כאשר הגעתי אליך (במקרה, בהמלצת חבר) מצב מפרק הלסת שלי היה כל כך רע שיכולתי בקושי ללעוס או לדבר. כעבור מספר שבועות בודדים של טיפולים מצבי הרבה יותר טוב. זה אמנם לא מושלם אבל חזרתי לפעילותי הנורמלית מחייכת ומאושרת מבלי שהלסת תטריד אותי.

   כל טוב ותודה רבה לך

   שנה טובה וברכות לך ולמשפחתך

   דפנה אדווראס

   תל-אביב / מצרים


    מכתבי תודה בנושא כאבי גב תחתון ופריצת דיסק מותני


   לכבוד ד"ר בכר

   הגעתי אליך ללא תקוות ועם רגל וחצי בניתוח בגלל פריצת דיסק בגב התחתון. אף אחד לא נתן לי סיכוי להירפא ללא ניתוח. הכאבים בגב וברגל לא פסקו והיו בלתי נסבלים. איכות החיים שלי הייתה ירודה. אחריי מאמץ רב ובסבלנות אין קץ זכיתי בחיי מחדש.

   תודה על הטיפול המסור. המשך בדרכך.

   גיא רווה

   gay-r@bezeqint.net


   לד"ר בכר היקר !
   תודה על שנים של טיפול מקצועי ומסור.

   בשנים האחרונות התפתחה אצלי בעיה משמעותית בחוליות הגב התחתון. עקב כך הגעתי לעיתים למצב של כאבי גב חזקים ביותר המלווים בחוסר יכולת לבצע תנועות בסיסיות. בין היתר התקשתי להתכופף לצורך שריכת נעליים או לשטיפת פנים בעת הגילוח. הטיפול הנחוש והמקצועי שלך נתן לי תחושת בטחון שאני בידיים טובות. ואכן הבאת לשינוי באיכות החיים שלי, נתת לי הנחיות וטיפים הקשורים ליציבה ותנועה נכונים וכושר גופני. במשך הזמן כאשר עשיתי מפעם לפעם טעויות בתנועה לא נכונה או בהרמת משקל באופן לא נכון מיד הרגשתי את הטעות בכאבי גב חזקים.

   תמיד הגעתי אליך ואתה לא ויתרת לי חזרת וטיפלת, חזרת והנחית. מספר פעמים ממש הצלת אותי כשהגעתי אליך יום לפני נסיעה לחו"ל, פעלת כמו קוסם ויכולתי ליהנות מהנסיעה כאילו כלום לא קרה.  הדבר הטוב ביותר שקרה לי אצלך עד היום הוא זה שהבנתי את החשיבות הרבה של המניעה והתחזוקה על ידי טיפול תקופתי אצלך אותו אני ממשיך עד היום וטפו טפו ….

   אני מאחל לך שתמשיך בדרך הנהדרת ובמעשי " קסמים" שמשנים חיים של אנשים, ושוב תודה מקרב לב.

   בברכה,

   ניצן פלג.

   Nitzan/peleg@mailpoalim/co/il
   האגף לניירות ערך—הנהלה ראשית
   בנק הפועלים


   לד"ר יצחק בכר היקר

   רואה אני לנכון לעלות על הכתב את רגשי תודתי העמוקים בעבור טיפולך המצוין. זכור לי היטב כיצד הגעתי אליך על "ארבע" סובלת מכאבי תופת ובוכייה. הקולגות שלך החליטו שאין מה לעשות עם פריצת הדיסק שגרמה לסיאטיקה שלי ולמעשה אין מנוס מניתוח. טיפולך המקצועי והמסור העמידו אותי חזרה על רגליי.

   ממני בהערצה

   אפרתי בלה


   25 December 2009

   Dr. Yitzhak Behar
   Country Club of Ramat-Aviv Gimmel
   18 Feinstein Street
   Ramat-Aviv Gimmel
   Ramat-Aviv 69123

   Dear Yitzhak:

   Too often, people write letters to complain of one thing or another. But I am writing to you to express my appreciation and thanks. I have been a patient of yours for thirteen years. In all that time, your treatments have kept my back and body functioning better than they might have.

   Most importantly, you have always treated me with gentleness, care, and consideration. Your treatments have never been harsh or injurious. And I have always felt better when I have left your clinic than when I entered it.

   Thanks again.

   Best wishes,

   Professor Robert Rockaway


   ד"ר בכר שלום,

   אני כותב לך היות ואני מעוניין להודות לך באופן הראוי עקב טיפולך המסור. כשהגעתי אל מרפאתך עמדתי על סף ההתייאשות מאמצעי הרפואה של ימינו בכל הנוגע לפגיעה שלי בגב. לא יכולתי לנהל אורח חיים תקין והייתי משועבד לישיבות ממושכות, הליכה צולעת וכאבים ממושכים.

   כיום אני שוב מתפקד במלוא המרץ, כפי שאני רגיל, ללא כאבים וללא מגבלות. טיפולך המקצועי, יחסך החם ונחישותך למהירות הטיפול עשו עבורי את כל ההבדל. אני מודה לך מקרב לב, ומאחל לך הצלחה רבה בהמשך.

   בברכה,

   בנו בונביט.

   גמלאי (מהנדס יצור אל על)
   BENNOBON@NETVISION.NET.IL


    ד"ר יצחק בכר שלום,

   דברי תודה:

   נשלחתי ע"י האורתופד שלי לד"ר בכר בתחילת פברואר 2005 עם פריצת דיסק גדולה בגב התחתון ב L4-L5, כאב בלתי פוסק והקרנה חזקה לרגל שמאל. מה לא ניסיתי לפניו: פיזיותרפיה, זריקות אפידורל, גלי חום, פילאטיס ועוד. האורטופד כמעט התייאש ממני וכבר עמד לשלוח אותי לאופציה האחרונה – ניתוח ! אלא שניתוח גם לא בטוח וגם לא מבטיח הצלחה מלאה. חברי לעבודה נותח פעמיים בגבו והכאבים נשארו. עכשיו הוא זקוק לקיבוע דיסק, ניתוח מסוכן יותר וגם לכירופרקט אסור לגעת בו.

   ד"ר בכר התרשם מגודל הדיסק הפרוץ שלי, אך בנחישות הצהיר בפני "אנחנו נתגבר עליו ! פשוט נפנה לו מקום בין החוליות שלא ילחץ על העצב." במקביל לטיפול אף כיוון את פעילותי הגופנית ואת צורת הישיבה והשינה שלי. כעבור חודשיים, הכאבים קצת ירדו אך לא נעלמו. תוך מספר שבועות התוצאות לא אחרו לבוא, רמת הכאבים פחתה באופן רציני. התחלתי לחייך.
   בשליש הראשון של יוני 2005, זה הגיע, הכאבים נעלמו לגמרי. עד עתה, פברואר 2007, אין כאבים.
   שיהיה לכם בהצלחה!

   בברכה,

   טוביה ניב

   חברת יעל תוכנה
   netalin@netvision.net.il


   לד"ר בכר היקר

   תודה על הטיפול המיוחד והמסור. אין לי מספיק מילים להודות לך על טיפולך בכאבי הגב והרגל שהיו לי. נכנסתי אליך גורר רגל ואחרי סדרת טיפולים הפכת אותי לרקדן. כאבי הגב והרגל פסקו, אני הולך והולך ואין כאבי גב או רגל, אני מרגיש אדם חדש, היציבה שלי השתנתה לטובה, וכל הכאבים נעלמו כאילו במטה קסם. והכול הודות לטיפולך הנפלא והמקצועי מאוד.

   תודה לך.

   משה קליף

   במאי ומורה למשחק
   m021@walla.co.il


    פריצת דיסק צווארי


    חוות דעת לקוחה מהאתר רמקול:
   רמקול חוות דעת
   רמקול חוות דעת

   (לקוח מרמקול) חוות דעתי באופן כללי: הייתי בטיפול אצל ד"ר בכר עקב בקע דיסק. יצחק אבחן את הבעיה במהירות, טיפל בי במסירות ולאורך כל הטיפול היה נחמד, כייפי ומשתתף. רואים שהוא מבין את המקצוע ומבין ספורטאים ואת הרצון שלנו לחזור מהר (מדי!) לספורט שלנו. ד"ר בכר היה זהיר איתי אבל סמכתי עליו שכשהוא אומר שעדיין לא הזמן – זה לא הזמן – ולא מקשקש כמו אחרים.

   www.ramkol.co.il


    מכתבי תודה בנושא פציעות כתף


   לכבוד ד"ר יצחק בכר

   הנדון: תודה על טיפול פציעת כתף

   הגעתי לד"ר בכר לאחר כמעט שנה של טיפולים במכון פיזיותרפיה מאוד נחשב, אך עם זאת , ללא שינוי במצבי. הבעיה העיקרית אצלי הייתה שאף אחד לא הצליח לאבחן את הבעיה שלי במדויק וזה נורא תסכל אותי.
   ד"ר בכר נתן לי דיאגנוזה מאד ברורה של הבעיה והתחלנו לעבוד. התחלתי פעמיים בשבוע כאשר לאחר 4 שבועות בערך הצהיר בפניי הד"ר ששנה מעכשיו אני מקבל כתף חדשה. קיבלתי תכנית אימוני כושר וירדתי לטיפול חד שבועי.

   עכשיו, לאחר כ 10 חודשים אני כבר מגיע לסירוגין , לביקורת, שיפור- תכנית הכושר והגדלת טווח התנועה של כתף ימין לטווח הבריא – המקורי.
   היום חזרתי לפעילות מלאה עם הכתף. חזרתי גם לעבוד בתחום שהתעסקתי בו קודם שמחייב אותי לשמור על כושר מאוד גבוה כתנאי לעבודה, כלומר אינטנסיביות גבוהה עם הכתף.
   אין שום זכר לכאבים שהיו אז וגם לא לפגיעה.

   היום אני יכול להגיד בבירור שאכן קיבלתי כתף חדשה!

   רב תודות!

   פלד שגיא


   לכבוד ד"ר יצחק בכר

   מטרת הטיפול – הסרת הדלקת שנוצרה סביב האזור הפגוע, החזרת טווח התנועה והשבתי למצב של כשירות לפעילות יד שמאל באופן מלא. במהלך כל התקופה עד הטיפול נאלצתי להעדר מהעבודה שלי שהייתה כרוכה במאמץ גופני.

   באמצעות הטיפולים חל שיפור ניכר במצב הכתף, הכאבים חלפו, טווח התנועה חזה למצב נורמלי, דבר שעזר לי לחזור חזרה לתפקוד מלא והמשך עבודה.

   Kobi David-Pour

   D&K Properties Management Services

   Mobile: +972543134306

   Tel: +97237563100

   Fax: +97237300285


   שלום לך ד"ר יצחק בכר (איציק)

   סבלתי מכאבי כתפיים עזים ביום ובלילה. כל הטיפולים שקיבלתי לא עזרו. הגעתי אליך ולאחר סדרת טיפולים עברו הכאבים כלא היו. ברצוני לציין את הידע הרב שלך ככירופרקט ואת היחס החיובי והנעים שאתה משרה על הבאים לטיפול. ליחס כזה אנו מצפים מכל רופא ולא תמיד זוכים לכך.

   לא נותר לי אלא לאחל לך המשך הצלחה בעבודתך, בריאות ואושר לך ולמשפחתך.

   בכבוד רב ובהערכה רבה

   עדה ברק


   כאבי רגליים


    ד"ר בכר שלום רב

   אני כותבת לך כדי להודות לך על שהענקת לי איכות חיים משופרת.
   הגעתי אליך לפני שלושה חודשים פסימית ומיואשת, סובלת מכאבים עזים בכפות רגליי כתוצאה מדלקת כרונית חמורה. כל עמידה ממושכת הייתה מלווה בייסורים נוראיים וכמובן שהדבר פגע בשגרת חיים תקינה. כל זאת לאחר שביקרתי אצל טובי הרופאים בתחום אך ללא הצלחה. ולאט לאט עם המון סבלנות הצלחת להפיח בי תקווה כי מדובר במצב הפיך הניתן לתיקון. והיום אני נהנית לכתוב כי קיימת הטבה משמעותית במצבי.
   יישר כוחך.

   רוחמה ביטון

   yifatd@012.net.il


   ייעוץ ארגונומי והרצאות


   3.12.06

   לכבוד: ד"ר יצחק בכר

   ברצוני להודות לך על ההרצאה המעניינת והמקצועית בתחום "ארגונומיה ועבודת המחשב" שהעברת בפני עובדי חברת סיסקו.

   נשמח להמשיך ולשתף פעולה גם בעתיד.

   תודה רבה

   טלי למדן,

   סיסקו

   master_ps@walla.com


   מגזין מנטה מאי 2009

   בחודש מאי 2009 פורסמה כתבה מקיפה במגזין מנטה על כאבי גב . במסגרת הכתבה פורסם גם הסקר שערך המגזין בקרב קוראיו שעסק בשאלה: מה הטיפול היעיל ביותר לכאבי הגב שלכם?

   בצילום למטה מצויה התשובה של הקוראים. 26.09% מהקוראים סברו שכירופרקטיקה היא התשובה עבורם לכאבי גב.
   סקר מנטה כאבי גב
   סקר מנטה כאבי גב

    כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


    מאמרים קשורים

    ITB סינדרום מניעה וטיפול

    ITB סינדרום מניעה וטיפול

    ITB סינדרום מניעה וטיפול אלו הם הנושאים שבהם עוסק המאמר הזה. המידע שנושאו הפציעה של הרצועה האיליו-טיביאלית (iliotibial band – ITB) חשוב

    לחץ נפשי וכאבי גב

    לחץ נפשי וכאבי גב

    לחץ נפשי וכאבי גב, מה הקשר? ובכן, מתברר שיש קשר בין השניים הללו והוא משמעותי. כאבי גב מהווים הפרעה שכיחה ביותר שעלולה

    שינה על הבטן מזיקה

    כך תפסיקו לישון על הבטן

    כך תפסיקו לישון על הבטן. שינה הוא תהליך המחייב לשהות במנח אחד או יותר לאורך מספר שעות. כול שהייה ממושכת בתנוחה אחת