המרפאה שלנו
המרפאה שלנו

המרפאה שלנו

כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


המרפאה שלנו המעניקה שירותים בתחום של כירופרקטיקה, פציעות ספורט ושיקום ממוקמת בחלל הכניסה של קאנטרי גימל, רמת אביב גימל. מיקומה המרכזי של המרפאה, בקרבה לכביש איילון ולתחבורה ציבורית וכן מגרשי החניה הצמודים אליו מקלים על הנגישות. המרפאה שהוקמה בשנת 1994 נותנת מענה למגוון מצבים, תופעות ובעיות במערכות עצב שריר ושלד.

בין ההפרעות הבריאותיות שבהן אנו מטפלים נמנה כאבי גב תחתון, כאבי צוואר, כאב בכתף, כאבי ברכיים, כאבים בכפות הרגליים, בלט דיסק, פריצת דיסק, בקע דיסק, קרע מיניסקוס, קרע לברום, דורבן בכף הרגל, כאבי ראש, כאבים בלסתות ועוד. עוד חשוב לציין שאנו מטפלים בהצלחה בילדים בוגרים ומבוגרים.

המרפאה שלנו – מבנה

המרפאה מחולקת לחדר קבלה רחב שבו יושבת מנהלת המרפאה וחדר טיפולים שבו יושב הכירופרקט. בחדר הקבלה שלנו ממוקמת כורסת עיסוי וכיסאות המתנה ארגונומיים לנוחות החולים. בחדר הטיפולים המצויד במיטב הציוד המודרני לריפוי דלקות ובכלל זה מכשיר לייזר רך מקצועי ומכשיר גלי הלם שווייצרי המשוכלל מסוגו בארץ, מתרחש הראיון עם המטופל. כאן בחדר הטיפולים נלמדת ההיסטוריה הרפואית של החולה ונערכת הבדיקה הגופנית שלו. בחדר הטיפולים נקבעת האבחנה ונערכים הטיפולים. מרפאה שלנו שנפתחה במיקום הנוכחי לפני למעלה מ- 20 שנים משרתת לקוחות פרטיים ומבוטחים של חברות הביטוח השונות.

חולה המגיע למרפאה עם תלונות על כאבים בחלק זה או אחר בגופו יעבור תשאול רפואי יסודי, בדיקה גופנית מקיפה ובמידת הצורך ישלח לביצוע בדיקות מעבדה והדמיה. לאחר גיבוש הממצאים יבצע הכירופרקט הליך של אבחנה מבדלת ויקבע אבחון. הפרעות בריאותיות הנמצאות בתחום המומחיות שלנו יטופלו במרפאה. כאשר התלונות של החולה נובעות מנזקים שאינם נמצאים בתחום המומחיות שלנו נפנה את החולה לגורם המתאים. נפנה את החולה למומחה חיצוני גם במקרים שבהם אינו מגיב לטיפול שלנו או כאשר הסימנים והתסמינים ממשיכים להחמיר למרות הטיפול.

מיקום המרפאה שלנו

קנטרי גימל הוא מבנה מרהיב המתפרס על שטח רחב ידיים וכולל בתוכו בריכה פנימית, בריכה חיצונית, ברכת פעוטות, ברכת זרמים, חדר כושר המצויד במכשירים החדישים ביותר, חדרי חוגים, מגרשי טניס, כדורסל וכדורגל, אולם כושר ומשחקייה יפיפייה לטף. בקנטרי מתקיימים חוגים לכל הגילאים, כגון מחול, ברידג’, קרמיקה, יוגה, פילאטיס, פלדנקרייז, התעמלות בונה עצם, זומבה, ג’ודו, טניס שולחן, ריקודי עם, ספינינג וכן פעילויות העשרה מגוונות.

המרפאה שלנו
המרפאה שלנו

מיקומנו המיוחד בקנטרי גימל מאפשר לנו במידת הצורך, גישה לבריכת השחייה, לחדר הכושר ולמגוון חוגים ובכללם פילאטיס ויוגה לצורך שיקום. אנו מצויים בקשרי עבודה הדוקים עם המדריכים של חוגים אלו כדי להשיג את התוצאה המיטבית עבורכם. המרפאה פעילה בימים א, ג, ה, בין השעות 08:00 עד 13:00 ואחר הצהריים בין השעות 16:00 עד 20:00.

המחויבות של צוות המרפאה שלנו

 • אנו מתחייבים לעשות את מרב המאמצים כדי שתקבלו את הטיפול והעצה הטובים ביותר והמתאימים ביותר למצבכם.
 • אנו מתחייבים להעניק לכם את המידע הנדרש ובכלל זה מידע ארגונומי ומידע על יציבה ופעילות גופנית כדי שתוכלו לבצע את ההחלטות והפעולות הנכונות ביותר במצבכם הרפואי.
 • אנו מתחייבים לשמור על סודיות הרישומים הרפואיים שלכם. נעביר אותם הלאה רק באישורכם המלא.
 • אנו מתחייבים להתמקד לא רק בטיפול בבעייתכם אלא לקדם אצלכם את כול הנושא של מניעת המחלה והישנותה
 • במידה והתברר לנו שאנו לא יכולים לטפל בבעיה שלכם נפנה אתכם למומחה חיצוני

האם אתם יכולים לרפא אותי?

את השאלה הזאת אני שומע לעתים קרובות יחד עם שאלות נוספות ברוח הזאת: האם אתם יכולים לרפא את הברך? האם אתם יכולים להפסיק את הצליעה שלי? אף אחד לא הצליח לרפא את הגב שלי למה אתה חושב שתוכל? ועוד ועוד. לפני שאני בוחן את החולה במרפאה ולפני שאני מזהה את הרקמה הפצועה ואומד את חומרת הפגיעה לא אוכל לענות על השאלות הללו.

עם זאת חשוב שתדעו שלאורך השנים ראינו כל כך הרבה חולים עם מגוון רחב של בעיות כך שקרוב לוודאי שטיפלנו גם בבעיות דומות לשלכם. בעיקרון אנו יודעים לטפל בין היתר בגב כואב, בברכיים כואבות, בכתפיים כואבות, בצוואר ולסתות כואבים ועוד. כבר ראינו הכול וטיפלנו בהכל. אם נצא מנקודת הנחה שרק מעט מאוד מקרים המגיעים אלי למרפאה מופנים בסופו של דבר לכירורג הרי שרוב הסיכויים שנוכל לשפר את מצבכם ואולי אף לרפא אתכם.

כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


מאמרים קשורים

 • מה עושה כירופרקט

  יצחק בכר  (M.S.c D.C) הוא ד"ר לכירופרקטיקה, בוגר תואר ראשון ושני במדעים (M.Sc) מאוניברסיטת פורטסמות' (Portsmouth) והקולג' האנגלי אירופאי ללימודי כירופרקטיקה (AECC). תכנית לימודית אקדמאית זו שהינה המקיפה מסוגה, מכשירה קלינאים לצורך…

 • הגעה למרפאה

  הגעה למרפאה לכירופרקטיקה פציעות ספורט ושיקום אפשרית באמצעות רכב פרטי, מונית או אוטובוס. המרפאה שלנו ממוקמת במתחם הכניסה של מועדון הבריאות ברמת אביב ג' בסמיכות לדרך איילון ולמרכז שוסטר. המיקום…