בודק תסמינים

בודק תסמינים
תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

  כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


  בודק תסמינים זה אינו מאבחן את בעייתכם אלא רק נותן רשימה של אבחונים אפשריים על פי הסימנים והתסמינים שעליהם אתם מדווחים. אל תבחרו אבחנה מסוימת ותחליטו שזה מה שיש לכם. זו לא המטרה. גם אל תיבהלו מחלק מהאפשרויות המוצגות כאן, הסיכוי שלכם לסבול מהפרעות בריאותיות קשות קטן ביותר. רק גורם מקצועי יכול ורשאי לאבחן את המקור של הבעיה שלכם.

  בודק תסמינים נועד לסיוע בלבד

  חשים כאב או תסמינים אחרים ולא בטוחים מה המשמעות שלהם או מה נכון לעשות? בודק תסמינים זה שפותח עבורכם יסייע לכם להבין מה גורם לכאב שלכם וכיצד לנהוג כדי לרפאו. הנחת הסמן של העכבר על שורת התסמינים תדגיש את האזור אנטומי בדמות הווירטואלית. לחיצה על שורה זאת תוביל אתכם לעמוד שבו מפורטים גורמים אפשריים לתסמינים הללו. חשוב להבדיל בין הצד הקדמי של הדמות לצד האחורי, לעתים קרובות הפגיעות אינן זהות והאבחונים האפשריים שונים.

  עם בודק תסמינים זה תוכלו להעריך האם אתם צריכים לעבור הליך של אבחון מקצועי ובמידת הצורך גם טיפול ושיקום מקצועיים או שתוכלו לטפל בבעיה שלכם באופן עצמי על ידי מנוחה, קומפרסים כאלה ואחרים וצעדים מינימליים נוספים. מלבד התקציר שמתאר את התסמינים שלכם תוכלו להיכנס לקישורים כדי לקבל מידע יסודי יותר.

  בודק תסמינים ואבחונים אפשריים

  כאבי ראש, סחרחורות, ורטיגו

  הנחת סמן העכבר על שורת תסמינים: "כאבי ראש, סחרחורות, ורטיגו" תוביל לדף שבו מתוארים גורמים אפשריים לתסמינים הללו כולל מחלות, פגיעות, בלאי ותאונות.

  כאבי צוואר עם או בלי השלכות כאב

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי צוואר ולעתים גם השלכות כאב" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים הללו כולל מחלות, פגיעות, בלאי ותאונות.

  כאבי כתפיים

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי כתפיים" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים אלו כולל נזקי חבלה, מחלות בלאי וכאב שמקורו מחוץ לכתף.

  כאבי שכמות

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי שכמות" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים אלו כולל נזקים מקומיים לרקמות בשכמה, כאבים על רקע נפשי, כאב המושלך מעמוד השדרה הצווארי או מהראש, מחלות ועוד.

  כאבי גב עליון

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי גב עליון" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבי גב עליון כולל נזקים מקומיים טראומטיים (צליפת שוט?) או נזקים הנובעים משימוש יתר (עבודת מחשב?) , מחלות, מתחים נפשיים ועוד.

  כאבי זרוע

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי זרוע אחורית או כאבי זרוע קדמית" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים אלו כולל פגיעה ברקמות מקומיות בזרוע על רקע טראומטי, שימוש יתר, מחלות ועוד.

  כאבי חזה

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי חזה" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבי חזה כולל כמובן בעיות קרדיולוגיות כולל אוטם שריר הלב, מחלות ריאות, מחלות במערכת העיכול, מחלות אוטואימוניות וגם מספר פגיעות במערכת עצב שריר ושלד.

  כאבי מרפק

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי מרפק" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבי מרפק כולל מגוון פגיעות מקומיות במרפק וברקמות סביבו על רקע טראומטי (פריקה, נקיעה, שבר), שימוש יתר, מחלות ועוד.

  כאבי אמה

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי אמה" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבי אמה כולל פגיעה ברקמות מקומיות על רקע טראומטי (פריקה, שבר), שימוש חוזרני (מרפק טניס, מרפק גולף) או בגלל מחלות (דלקת פרקים ניוונית, אוטם שריר הלב ועוד).

  כאבי כף יד ושורש כף יד

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי כף יד ושורש כף יד" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים אלו כולל כאבים הנובעים מפציעות, שימוש חוזרני עם כפות הידיים והאצבעות (למשל: הקלדה), מחלות ועוד.

  כאבי מפשעה ומפרק ירך

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי מפשעה ומפרק ירך" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבי מפשעה וירך כולל בין היתר נזקים טראומטיים, שימוש יתר, מחלות והפרעות בריאותיות אחרות.

  כאבי ירך

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי ירך" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבי ירך כולל נזקים טראומטיים, נזקי בלאי, הקרנות כאב ממקור חיצוני, מחלות ועוד.

  כאבי ברכיים

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי ברכיים" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבים בברכיים כולל בין היתר נזקי חבלה, תסמונת כאב הנובעות מבלאי, מחלות והשלכות כאב ממקור חיצוני.

  כאבי שוק מלפנים או מאחור

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי שוק מלפנים או מאחור" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים אלו כולל בין היתר נזקים טראומטיים, שימוש יתר, מחלות, השלכות כאב ממקור חיצוני ועוד.

  כאבי קרסול וכאבי כף רגל

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי קרסול וכאבי כף רגל" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים אלו כולל בין היתר פציעות ספורט וטראומה אחרת, פגיעות מצטברות משימוש יתר, מחלות וכאב המוקרן ממקור חיצוני.

  בודק תסמינים – כיצד לפרש את הכתוב?

  בודק תסמינים זה אינו מאבחן את בעייתכם או מספק המלצות רפואיות ויש להשתמש בו רק לצורך קבלת מידע. כאבים המורגשים באזור מסוים לא מעידים בהכרח על נזק מקומי. תשאול ובדיקה יסודית של החולה הכרחיים לחשיפת מקור הנזק ואבחונו. לעתים אין די בכך והחולה ישלח לבדיקות נוספות כולל בדיקות מעבדה ודימות על מנת להגיע לאבחון המדויק. התעלמות מכאבים עלולה להוביל להתפתחות נזקים כרוניים ועלולה אף לגרום לצורך בניתוח עתידי. לצורך קבלת המידע על הבעיה שלכם בחרו תחילה את הצד הנכון של הדמות (צד אחורי או צד קדמי) והקליקו על הכותרת המתארת בצורה הקרובה ביותר את התסמינים שלכם.

  הטיפול במרפאתנו

  ברוב הבעיות והכאבים הנובעים ממערכות עצב, שריר ושלד ניתן לטפל במרפאתנו באופן ידני ובסיוע מיטב המכשור וזאת לרוב, ללא צורך בתרופות, זריקות או בניתוחים. במקרים של זיהום, פריקות או שברים או כל פתולוגיה שאינה בתחום המומחיות שלנו, יופנה החולה לטיפול מתאים. במידה וקיבלתם חוות דעת מגורם מוסמך שסותרת את המידע המוצג כאן על פי בודק תסמינים זה תתנהגו לפי המידע שקיבלתם ובמקביל פעלו כדי לקבל חוות דעת שנייה. במידה ואתם חושבים שיש לכם בעיה רפואית המחייבת התייחסות דחופה אנא פנו לחדר מיון או התקשרו למגן דוד אדום בטלפון מספר 101.

  *בודק תסמינים – הבהרה משפטית

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


   מאמרים קשורים

   פעילות גופנית עם פריצת דיסק

   פעילות גופנית עם פריצת דיסק

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון טלפון (שדה חובה) פעילות גופנית עם פריצת דיסק האם זה אפשרי? התשובה בגדול היא כן.

   לחיות עם דלקת מפרקים

   לחיות עם דלקת מפרקים

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון טלפון (שדה חובה) לחיות עם דלקת מפרקים ולשמור על איכות החיים זה אפשרי. קיימים מעל

   פציעות שכיחות בכף היד ומניעתן

   פציעות שכיחות בכף היד ומניעתן

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון טלפון (שדה חובה) פציעות שכיחות בכף היד ומניעתן מהווים מידע חשוב עבור כולנו. כאבים ושאר