בודק תסמינים

בודק תסמינים
תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

  כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


  פבודק תסמינים זה אינו מאבחן את בעייתכם אלא נותן רשימה של אבחונים אפשריים. אפשרויות אלה מתבססות על פיי הסימנים והתסמינים שעליהם אתם מדווחים. עם זאת חשוב לא לבחור אבחנה מסוימת ולהחליט שזו הבעייה שלכם. זו לא המטרה. גם אל תיבהלו מחלק מהאבחונים המוצגים כאן. הסיכוי שלכם לסבול מהפרעות בריאותיות קשות קטן ביותר. רק גורם מקצועי יכול ורשאי לאבחן את המקור של הבעיה שלכם.

  בודק תסמינים נועד לסיוע בלבד

  חשים כאב או תסמינים אחרים ולא בטוחים מה המשמעות שלהם או מה נכון לעשות. בודק תסמינים זה שפותח עבורכם יסייע לכם להבין מה גורם לכאב שלכם וכיצד לרפאו. הנחת הסמן של העכבר על שורת התסמינים תדגיש את האזור אנטומי בדמות הווירטואלית. לחיצה על שורה זאת תוביל אתכם לעמוד שבו מפורטים גורמים אפשריים לתסמינים הללו. חשוב להבדיל בין הצד הקדמי של הדמות לצד האחורי. לעתים קרובות הפגיעות אינן זהות והאבחונים האפשריים שונים.

  עם בודק תסמינים זה תבחנו באופן מושכל את האפשרויות העומדות בפניכם. תוכלו בין היתר להחליט:

  • האם אתם צריכים לעבור הליך של אבחון מקצועי ובמידת הצורך גם טיפול ושיקום מקצועיים
  • האם תוכלו לטפל בבעיה באופן עצמי על ידי מנוחה, קומפרסים כאלה ואחרים וצעדים מינימליים נוספים.

  מלבד התקציר שמתאר את התסמינים שלכם תוכלו להיכנס לקישורים כדי לקבל מידע יסודי יותר.

  בודק תסמינים ואבחונים אפשריים

  כאבי ראש, סחרחורות, ורטיגו

  הנחת סמן העכבר על שורת תסמינים: "כאבי ראש, סחרחורות, ורטיגו" תוביל לדף שבו מתוארים גורמים אפשריים לתסמינים הללו כולל מחלות, פגיעות, בלאי ותאונות.

  כאבי צוואר עם או בלי השלכות כאב

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי צוואר ולעתים גם השלכות כאב" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים הללו כולל מחלות, פגיעות, בלאי ותאונות.

  כאבי כתפיים

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי כתפיים" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים אלו כולל נזקי חבלה, מחלות בלאי וכאב שמקורו מחוץ לכתף.

  כאבי שכמות

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי שכמות" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים. בין יתר הגורמים נמנה נזקים מקומיים לרקמות בשכמה, כאבים על רקע נפשי, כאב המושלך מעמוד השדרה הצווארי או מהראש, מחלות ועוד.

  כאבי גב עליון

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי גב עליון" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבי גב עליון כולל נזקים מקומיים טראומטיים (צליפת שוט?) או נזקים הנובעים משימוש יתר (עבודת מחשב?) , מחלות, מתחים נפשיים ועוד.

  כאבי זרוע

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי זרוע אחורית או כאבי זרוע קדמית" תוביל לפירוט הגורמים. גורמים אפשריים לתסמינים אלו כוללים פגיעה ברקמות מקומיות בזרוע על רקע טראומטי, שימוש יתר, מחלות.

  כאבי חזה

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי חזה" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבי חזה כולל כמובן בעיות קרדיולוגיות כולל אוטם שריר הלב, מחלות ריאות, מחלות במערכת העיכול, מחלות אוטואימוניות וגם מספר פגיעות במערכת עצב שריר ושלד.

  כאבי מרפק

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי מרפק" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבי מרפק כולל מגוון פגיעות מקומיות במרפק וברקמות סביבו על רקע טראומטי (פריקה, נקיעה, שבר), שימוש יתר, מחלות ועוד.

  כאבי אמה

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי אמה" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבים. בין הגורמים נמנה פגיעה ברקמות מקומיות על רקע טראומטי (פריקה, שבר), על רקע שימוש חוזרני (מרפק טניס, מרפק גולף) או בגלל מחלות (דלקת פרקים ניוונית, אוטם שריר הלב ועוד).

  כאבי כף יד ושורש כף יד

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי כף יד ושורש כף יד" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים אלו כולל כאבים הנובעים מפציעות, שימוש חוזרני עם כפות הידיים והאצבעות (למשל: הקלדה), מחלות ועוד.

  כאבי מפשעה ומפרק ירך

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי מפשעה ומפרק ירך" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבי מפשעה וירך כולל בין היתר נזקים טראומטיים, שימוש יתר, מחלות והפרעות בריאותיות אחרות.

  כאבי ירך

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי ירך" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבים אלו. בין הגורמים נמנה כאב בגלל נזקים טראומטיים, בגלל נזק מצטבר, הקרנות כאב ממקור חיצוני, מחלות.

  כאבי ברכיים

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי ברכיים" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לכאבים. בין יתר הגורמים נמנה נזקי חבלה, תסמונת כאב הנובעות מבלאי, מחלות והשלכות כאב ממקור חיצוני.

  כאבי שוק מלפנים או מאחור

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי שוק מלפנים או מאחור" תוביל לדיון על גורמים לכאבים. בין הגורמים נמנה נזקים טראומטיים, נזקים מצטברים בגלל שימוש יתר, מחלות והשלכות כאב ממקור חיצוני.

  כאבי קרסול וכאבי כף רגל

  הנחת הסמן על שורת תסמינים "כאבי קרסול וכאבי כף רגל" תוביל לדף שבו נתאר בהרחבה גורמים אפשריים לתסמינים אלו כולל בין היתר פציעות ספורט וטראומה אחרת, פגיעות מצטברות משימוש יתר, מחלות וכאב המוקרן ממקור חיצוני.

  בודק תסמינים – כיצד לפרש את הכתוב?

  בודק התסמינים אינו מאבחן את בעייתכם או מספק המלצות רפואיות. יש להשתמש ברכיב הזה רק לצורך קבלת מידע. כאבים המורגשים באזור מסוים לא מעידים בהכרח על נזק מקומי. תשאול ובדיקה יסודית של החולה הכרחיים לחשיפת מקור הנזק ואבחונו. לעתים החולה ישלח לבדיקות נוספות כולל בדיקות מעבדה ודימות על מנת להגיע לאבחון המדויק. התעלמות מהכאבים עלולה להוביל להתפתחות נזקים כרוניים ועלולה אף לגרום לצורך בניתוח עתידי. לצורך קבלת המידע על הבעיה שלכם בחרו תחילה את הצד הנכון של הדמות (צד אחורי או צד קדמי). לאחר מכן הקליקו על הכותרת המתארת בצורה הקרובה ביותר את התסמינים שלכם.

  תסמינים? הטיפול במרפאתנו

  ברוב הבעיות והכאבים הנובעים ממערכות עצב, שריר ושלד ניתן לטפל במרפאתנו. הטיפול יעשה באופן ידני ובסיוע מיטב המכשור וללא צורך בתרופות, זריקות או בניתוחים. במקרים של זיהום, שברים או פתולוגיה שאינה בתחום המומחיות שלנו, יופנה החולה לטיפול מתאים. במידה וקיבלתם חוות דעת מגורם מוסמך שסותרת את המידע המוצג כאן על פי בודק תסמינים זה:

  • תתנהגו לפי חוות הדעת שקיבלתם מאותו גורם
  • במקביל פעלו כדי לקבל חוות דעת שנייה
  • במידה ואתם חושבים שיש לכם בעיה רפואית המחייבת התייחסות דחופה אנא פנו לחדר מיון או התקשרו למגן דוד אדום בטלפון מספר 101.

  *בודק תסמינים – הבהרה משפטית

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


   מאמרים קשורים

   כאב בישבן האם הוא מגיע מהגב

   כאב בישבן האם הוא מגיע מהגב

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון טלפון (שדה חובה) כאב בישבן האם הוא מגיע מהגב? אכן, ברוב המקרים מקור הכאב בישבן

   כאבי פנים האם זאת הלסת

   כאבי פנים האם זאת הלסת

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון טלפון (שדה חובה) כאבי פנים – האם זאת הלסת? התשובה הקצרה היא אולי, צריך לבדוק.

   אטופן או ארקוקסיה לפני מרתון

   אטופן או ארקוקסיה לפני מרתון

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון טלפון (שדה חובה) אטופן או ארקוקסיה לפני מרתון, מה עדיף? התשובה בקצרה היא לא זה