הבהרה משפטית

הבהרה משפטית
תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הבהרה משפטית זאת המפורטת כאן מגדירה את התוקף ואת הזכויות על החומר הכתוב באתר שלנו – כירופרקטיקה, פציעות ספורט ושיקום. המידע המופיע באתר מיועד רק לצורכי לימוד והעשרה של הציבור הרחב ושל אנשי מקצוע בתחום הרפואה. אין לראות במידע זה משום המלצה או עצה לבחור פתרון מסוים או לנקוט בצעדים כאלה ואחרים כדי לטפל במצבכם הרפואי.

  כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון


  המידע המוגש כאן אינו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לגשת לבעל המקצוע המתאים ביותר בתחום על מנת שיאבחן את הבעיה וימליץ על דרכי הטיפול הנכונים. במידה ומדובר בבעיה רפואית דחופה יש לשקול הגעה מהירה לחדר מיון. כול מי שמסתמך על הכתובים באתר כדי להחליט החלטות רפואיות עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו המלאה.

  הבהרה משפטית לגבי הזכות להשתמש בתכני האתר

  כל המידע המופיע באתר נכתב על ידי ד"ר יצחק בכר – כירופרקט ומשקף את דעתו וניסיונו המקצועי בלבד. כול זכויות היוצרים של התכנים באתר שייכים לד"ר יצחק בכר. אין להעתיק, אין לשכפל, אין להציג ואין להפיץ את תכניו של האתר – כירופרקטיקה, פציעות ספורט ושיקום ללא קבלת הסכמה כתובה מד"ר יצחק. למרות האמור לעיל ניתן לעשות שימוש בתכניו של האתר כאשר מטרת השימוש הנה לצרכים חינוכיים ואינה למטרה מסחרית ורווח אישי. שימוש מאושר בתכני האתר מחייב הקפדה על ציון המקור ממנו נלקח המאמר.

  המשך פעילות האתר

  ד"ר יצחק בכר אינו מתחייב שהאתר – כירופרקטיקה, פציעות ספורט ושיקום יהיה זמין בכול זמן וללא הגבלות. ד"ר יצחק בכר וכול  הצוות הפועל מטעמו כדי לתחזק את האתר לא יוחזקו אחראים לנזקים כאלה ואחרים ובכלל זה עוגמת נפש שיגרמו למשתמשים בגלל שהאתר לא פעל זמנית, בגלל שימוש בתכני האתר או בגלל הסתמכות על המידע המופיע כאן. ד"ר יצחק בכר רשאי לערוך, למחוק או לשנות את הכתוב באתר כראות עיניו ועל פי הבנתו המקצועית בלבד. אין לבוא בתלונות מכול סוג שהוא בגין שינויי עריכה אלו. עוד חשוב לציין: על השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. בכול מצב שבו תידרש התערבות משפטית בנושא שקשור לאתר, מקום השיפוט הבלעדי לצורך זה יהיה אך ורק בבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.

   כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון

    כואב לך? לתיאום בדיקה השאר מספר טלפון
    מאמרים קשורים

    קורונה ודלקת בחוט בשדרה

    קורונה ודלקת בחוט בשדרה

    קורונה ודלקת בחוט השדרה? כן, מתברר שיש קשר. פגיעות ומחלות בחוט השדרה פוגעות באיכות החיים של חולים רבים ברחבי העולם. חוט השדרה

    ישיבה ממושכת מה היא עושה לגוף

    ישיבה ממושכת מה היא עושה לגוף

    ישיבה ממושכת מה היא עושה לגוף? התשובה הקצרה לשאלה הזאת: היא עושה רע. הגוף תוכנן לנוע לא לשבת. מסיבה זאת ישיבה גורמת

    אבחון כאב במערכת השלד והשרירים

    אבחון כאב במערכת השלד והשרירים

    אבחון כאב במערכת השלד והשרירים מהווה צעד ראשון בדרך לריפוי.  מערכת שריר ושלד כוללת רקמות רבות ובכלל זה עצמות, שרירים, מפרקים, גידים,