כואב לך? כירופרקטיקה יכולה לעזור! אתם בוודאי כבר מיואשים, ניסיתם הכול. בין היתר פניתם לקבלת טיפול תרופתי, פניתם לאורתופד, קיבלתם טיפול מפיזיותרפיסט וזה לא עזר. בצר לכם פניתם לקבלת טיפול באמצעות דיקור ועיסוי אבל גם הפעם הכאב נותר ללא שינוי. יש לעתים שאתם סבורים שהכאבים ולפעמים גם מגבלות התנועה אפילו החמירו. כאבי צוואר או כאבי הגב ממשיכים להטריד בכל פעם שאתם מסובבים את הצוואר או מתכופפים. הברכיים כואבות בכל פעם שאתם משתמשים במדרגות.

הכאבים בכתפיים ממשיכים להציק בכל פעם שאתם לובשים חולצה או מעיל. למי כירופרקטיקה יכולה לעזור? במרפאתנו, כירופרקטיקה, פציעות ספורט ושיקום אנו מטפלים במגוון של פגיעות במערכות עצב, שריר ושלד. פגיעות גופניות, כאבים ומגבלות תנועה שהתפתחו בגין:

  • עומסי יתר, ניוון,
  • תאונות בעבודה או בבית, תאונות דרכים ופציעות ספורט
  • בעקבות ניתוחים וטיפולים רפואיים אחרים

כואב לך? כירופרקטיקה יכולה לעזור

יש לעתים שבעקבות טיפול תרופתי או טיפול אחר הכאבים נרגעים זמנית. אלא שאז, לאחר שעה, יום או יומיים הם שבים כאילו לא עשיתם דבר. כדי לרפא בעיה גופנית כלשהי יש ראשית לאבחן במדויק מה גרם לה. הדברים נכונים לגבי כאבי גב תחתון, שין ספלינט או כאבי ראש. אבחון שגוי יוביל בסבירות גבוהה לטיפול ושיקום לא יעילים ולפעמים אפילו מזיקים.

צרו קשר עם המרפאה 03-6430372 לתיאום בדיקה.
במחיר שווה לכול נפש תדעו מה גורם לכאבים שלכם ומה ניתן לעשות כדי לרפאם.

בהמשך העמוד תוכלו לקרוא על בעיות במערכות שריר ושלד המחולקות לקטגוריות. בקטגוריה כאבי גב יש מאמר ראשי ותחתיו מאמרים אחרים בנושא כולל למשל פריצת דיסק, בלט דיסק ועוד. בקטגוריה כאבי ברכיים יש מאמר ראשי ותחתיו מאמרים נוספים בנושא כולל בין היתר קרע במיניסקוס, קרע רצועה בברך ועוד. וכך הלאה כאבי צוואר, כאבים במפרק הלסת ועוד.

כירופרקטיקה, אבחון וטיפול כירופרקטי

בסיס הידע בטיפול וניהול כאבי עצב-שריר-שלד משתנה ללא הרף ומחייב התעדכנות. ידע חדש מחזק כיווני טיפול מסוימים ופוסל אחרים. הטיפול המודרני בגיד אכילס או במפרק הלסת אינו דומה לטיפול שניתן עד לא מכבר. הכירופרקטים במרפאה מתעדכנים, רוכשים מיומנויות חדשות ומשתמשים במיטב השיטות והאמצעים.

מהי כירופרקטיקה?

לפי האיגוד הבין לאומי לכירופרקטיקה: "המדע של הכירופרקטיקה עוסק ביחס שבין המפרקים בגוף ומערכת העצבים והתפקיד שיש ליחס הזה בשיקום ותחזוקה של בריאותינו". כירופרקטיקה לא עושה שימוש בתרופות או בכירורגיה כדי לקדם את הבריאות של החולה. למרות מקורותיה העתיקים, עקרונות הכירופרקטיקה, בגרסתה המודרנית, נשענים על המדע ועל התפיסה המערבית. כירופרקט מוכשר לבדוק, לאבחן, לטפל ולשקם מגוון רחב של בעיות במערכות עצב, שריר ושלד. לצורך זה הוא משתמש בטכניקות טיפול ידניות, באמצעי עזר מתקדמים כולל לייזר רך ומכשיר גלי הלם וגם מעניק הנחיות בנושאים כמו יציבה, ארגונומיה נכונה, תזונה נכונה וסגנון חיים. זכרו: כואב לך? כירופרקטיקה יכולה לעזור!

מהו טיפול כירופרקטי?

הטיפול הכירופרקטי והשיקום של פציעות ספורט, פציעות מעומסים חוזרניים ותאונות עבודה משלב טכניקות ריפוי ידניות שעמדו במבחן הזמן עם ציוד מודרני הכולל גלי הלם, לייזר רך ועוד. כירופרקט מאומן ומוכשר לאתר ולתקן ליקויים בתפקוד הביו-מכני של עמוד השדרה, של המפרקים ושל הרקמות הרכות. לאחר שאותרה הבעיה והוסבר מהותה לחולה יחל הטיפול והשיקום הכירופרקטי. מטרת הטיפול והשיקום הכירופרקטי אינה רק שיפור או אף בהיעלמות של הסימנים והתסמינים והיא גם אינה רק חזרה לעבודה ופעילות הגופנית סדירה. המטרה אליה אנו חותרים היא שלא תחזרו אלינו שוב בגלל אותה פציעה. להשגת מטרה זאת נעניק לכם גם ייעוץ ארגונומי, ייעוץ בנושא יציבה וייעוץ בנושא פעילות גופנית.

מהו אבחון כירופרקטי?

אבחון כירופרקטי של בעיה במערכות עצב שריר ושלד דומה במבנה שלה לתהליך האבחוני שיעבור חולה זה אצל כול גורם רפואי אחר. עם זאת בכול אחד מהשלבים התמקד הכירופרקט בנסיון לאתר סימנים ותסמינים או פרטים אחרים בהיסטוריה הרפואית שיחשפו ליקויים תפקודיים. אבחון בעיה יחל כמובן עם לקיחה של היסטוריה רפואית יסודית של המקרה. שלב זה יכלול פרטים על הבעיה עצמה (כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי ראש ועוד) כולל מתי החלה הבעיה, כמה זמן נמשכת, תדירות, מה הם הסימנים והתסמינים השונים, מהו אזור הכאב, מה משפיע על הסימנים והתסמינים ועוד. בשלב הזה נלמד גם על ההיסטוריה הרפואית והאישית של החולה ומשפחתו (גנטיקה, רקע בריאותי, אשפוזים, סגנון חיים, עיסוק ועוד).

מיקום המרפאה

המרפאה לכירופרקטיקה, פציעות ספורט ושיקום הממוקמת במרכז תל אביב, מצוידת במיטב הציוד לטיפול בהפרעות ופגיעות במערכות שריר ושלד. השכלה הנרחבת והניסיון הקליני העשיר של מנהל המרפאה ד"ר יצחק בכר מאפשרים לנו לאבחן במיומנות את מקור הכאב שלכם ולטפל בו ביעילות. אם בעייתכם אינה מצויה בתחום הידע שלנו נפנה אתכם לגורם המתאים ביותר.

מטרת וחזון המרפאה

המטרה שהצבנו היא לספק שירותים בריאותיים מקצועיים ועדכניים לקהל הפונה למרפאה. החזון שלנו הוא להיות מובילים באחוזי ההצלחה שלנו בכול הנוגע לריפוי חולים וביכולת שלנו להעביר ידע ולהדריך אותם. הערכים שלנו שעל פיהם אנו מתנהלים כוללים: כבוד, דאגה ומסירות לכול חולה ללא קשר למין, מוצא או דת.

ייעוץ ארגונומי

ייעוץ ארגונומי במגוון תחומים מוצע במרפאתנו ובכלל זה שיפור ארגונומי של הרגלי עבודה לקויים, שיפור עמדת העבודה ושיפור סביבת העבודה. לשם כך נחקור את גורמי הסיכון לפגיעה בסביבת חייו ועבודתו של האדם. נבחן את תנוחותיו הבסיסיות, את הציוד שבו הוא משתמש ואת אופן השימוש.

מניעת כאב ופציעה

בדומה להרבה תחומים אחרים ובעיקר בכול הנוגע לפציעות ולתאונות עדיף למנוע אותן. הרבה יותר קל למנוע פגיעות ותאונות כתוצאה מעבודה לקויה או מפעילות אחרת (ספורט, נגינה או סתם מפעילות של חיי היום יום) מאשר לרפאן. נכון יותר מבחינת הספורטאי, הנגן, העובד וגם מבחינת המעביד. הקפדה על ארגונומיה תקינה בסביבת החיים שלכם תתרום לבריאות שלכם.

צוות המרפאה

צוות המרפאה בניהולו של ד"ר יצחק בכר מקווים לראותכם באופן אישי כדי לאבחן את הבעיה הרפואית שלכם ולהציע טיפול אפשרי, הנחיות משלימות בתחום היציבה, ארגונומיה והפעילות הגופנית. כאשר אין לנו אפשרות לעזור נפנה אתכם לגורמים מתאימים. אין תחליף לאבחון מקצועי ואמין על מנת לטפל ביעילות במקור הכאבים ולמנוע נזקים ארוכי טווח. צרו קשר ואפשרו לנו לעזור לכם. כדי ללמוד על המרפאה לכירופרקטיקה, פציעות ספורט ושיקום ברמת אביב ג' ועל הרקע האישי של ד"ר יצחק בכר.