Skip to main content

לפני שאתם מתחילים, היישום הזה אינו נותן אבחונים אלא רק רשימה של אבחונים אפשריים המוצגים בפניכם על פי שורת הסימנים והתסמינים שבחרתם. אל תנסו לאבחן את עצמכם או לבחור אבחון מסוים מרשימת האבחונים ולהחליט שזה מה שיש לכם. אל תבהלו גם מחלק מהאבחונים האפשריים הקשים יותר. למרות שהם מופעים ברשימה הזאת הסיכוי שלכם לסבול מתופעות קיצוניות אלה קטן ביותר. רק גורם מקצועי יכול ורשאי לאבחן את המקור של הבעיה שלכם.

האם אתם חשים כאב או תסמינים אחרים ולא בטוחים מה המשמעות שלהם או מה נכון לעשות? יישום זה שפותח עבורכם יסייע לכם להבין מה גורם לכאב שלכם וכיצד לנהוג כדי לרפאו לא להחמיר את הבעיה. עם היישום הזה תוכלו לדעת בסבירות גבוהה האם אתם צריכים לעבור הליך של אבחון מקצועי ובמידת הצורך גם טיפול ושיקום מקצועיים או שתוכלו לטפל בבעיה שלכם באופן עצמוני על ידי מנוחה, קומפרסים כאלה ואחרים וצעדים מינימאליים נוספים. מלבד התקציר שמתאר את התסמינים שלכם תוכלו להיכנס לקישורים כדי לקבל מידע יסודי יותר.

 

כיצד לפרש את התוצאות?

היישום הזה אינו מספק המלצות רפואיות או אבחונים וראוי להשתמש בו רק כדי לרכוש מידע לגבי הבעיה שלכם. אין בכתוב כאן משום ניסיון לאבחן את בעייתכם. כאבים המורגשים באזור מסוים אינם מעידים בהכרח על נזק מקומי. תשאול ובדיקה יסודית של החולה הכרחיים לחשיפת מקור הנזק ואבחונו. לעתים אין די בכך והחולה ישלח לבדיקות נוספות כולל בדיקות מעבדה ודימות על מנת להגיע לאבחון המדויק.

ברוב הבעיות והכאבים הנובעים ממערכות עצב, שריר ושלד ניתן לטפל במרפאתנו באופן ידני ובסיוע מיטב המכשור וזאת לרוב, ללא צורך בתרופות, זריקות או בניתוחים. במקרים של זיהום, פריקות או שברים או כל פתולוגיה שאינה בתחום המומחיות שלנו, יופנה החולה לטיפול מתאים.

התעלמות מכאבים עלולה להוביל להתפתחות נזקים כרוניים ועלולה אף לגרום לצורך בניתוח עתידי. לצורך קבלת המידע על הבעיה שלכם בחרו תחילה את הצד הנכון של הדמות (צד אחורי או צד קדמי) והקליקו על הכותרת המתארת בצורה הקרובה ביותר את התסמינים שלכם.

במידה וקיבלתם חוות דעת מגורם מוסמך שסותרת את המידע המוגש כאן תתנהגו לפי המידע שקיבלתם ובמקביל קבלו חוות דעת שנייה. במידה ואתם חושבים שיש לכם בעיה רפואית המחייבת התייחסות דחופה אנא פנו לחד מיון או התקשרו למגן דוד אדום בטלפון מספר 101.

*הבהרה משפטית

סובלים מכאבים? אולי ניתן לעזור לכם.

התקשרו עכשיו 03-6430372

חדשות - מחקרים רפואיים

 • עשן דיזל מסרטן

  עשן דיזל מסרטן! בעקבות הצטברות של עדויות ממחקרים שונים החליט ארגון הבריאות העולמי (WHO) לשנות את הגדרת השפעתו של עשן הדיזל ולקבוע באופן חד משמעי שהוא גורם וודאי לסרטן. על פי המלצת הארגון יש לצמצם את כמות עשן הדיזל שיוצרים ואת החשיפה אליו.

   
 • סקר: האם מחשב מסוכן?

  המחשב מהווה רכיב מרכזי בחיי אנשים רבים. בסקר שערכנו באתר שאלנו: האם לדעתך המחשב מהווה סכנה בריאותית? סך התשובות שקיבלנו הוא 147. מרביתם סברו שעבודת מחשב מזיקה. להלן פילוג ההצבעות: לדבריהם של 68 (46.3%) מהמשתתפים "המחשב מזיק בגלל שימוש לא נכון", 

   
 • סרטן השד בגלל ממוגרפיה

  סרטן השד בגלל ממוגרפיה בקרב נשים עם מוטציות BRCA1/2 מתרחש בתדירות גדולה יותר ממה שרובנו מודעים לו. ממוגרפיה, צילומי רנטגן ושאר הבדיקות הכרוכות בקרינה מייננת עלולים לגרום במיוחד בקרב קבוצת נשים זאת להתפתחות מחלות סרטן ובעיקר סרטן השד.

rambam
בולם רוגזו יפחית אוכלו ויגביר תנועתו

הבריאות על פי הרמב"ם (1138-1204)