קבלו את המאמרים והחדשות הבריאותיות האחרונות

כאבי שכמותנשלח ב 06 מרס 2017כאבים בגב העליון ובשכמות מהווים בעיה שכיחה ביותר. למרות שברוב המקרים הגורם לכאבים הללו הוא נזק שרירי קל עדיין חשוב להיות מודע לכך שישנם גם מקרים שפתולוגיות רציניות יותר עלולות לגרום להם.
כאבים, פציעות? לא לרוץ לניתוחנשלח ב 01 פברואר 2017לפני שמקבלים החלטה על ניתוח חשוב לקבל חוות דעת שנייה. שאלו את עצמכם: האם ניתן לרפא את הכאבים שלי באופן אחר? האם בדקתי ואכן אין ברירה אלא לנתח?
חולשת שרירי רצפת האגן וכאבי גבנשלח ב 01 ינואר 2017כאבי הגב התחתון הפכו בעידן המודרני למגפה הפוגעת ברוב בני האדם. הגורמים לכאבי הגב רבים ומגוונים. עומסי יתר, חבלות ארגונומיה לקויה ועוד. בין הגורמים ניתן למנות גם חולשה ו/או ליקויים בשרירי רצפת האגן.
מפרקים רועשיםנשלח ב 03 דצמבר 2016רעש אקראי הבוקע מהמפרקים במצב של תנועה אינם מעידים בהכרח על בעיה. רעשים חוזרים ונשנים הבוקעים מהמפרקים עלולים להעיד על קיומה של דלקת פרקים ניוונית
כאבים במפשעהנשלח ב 01 נובמבר 2016המורכבות האנטומית של המפשעה וריבוי הרקמות שבה גורמים לכך שכאב במפשעה נעשה אתגר אבחוני. אבחון לקוי ובעקבותיו טיפול לא יעיל עלולים לגרום לכרוניות של המצב
כאבים בחזהנשלח ב 28 ספטמבר 2016כאבי חזה נובעים לרוב מנזק שולי וחולף כמו למשל מתיחה של שריר או דלקת בסחוס הצלע. למרות זאת בגלל הפוטנציאל הקטלני של כאבים בחזה חשוב לאבחן את מקור הכאב.
כאבים בכף הרגלנשלח ב 01 ספטמבר 2016כאבים ודלקות בכף הרגל אינם מפתיעים. כף הרגל נושאת את משקל הגוף במגוון מצבים (עמידה, הליכה, ריצה, קפיצה). להתמודדות עמם דרושה לכף הרגל יציבות, עמידות, גמישות, כוח, ביומכניקה ומבנה תקין.
כך תפחיתו לחצים נפשייםנשלח ב 01 אוגוסט 2016אין דרך פשוטה ויעילה להתמודדות עם הלחצים הבלתי פוסקים בחיינו. על כול אדם מוטלת האחריות למצוא את הדרך שעובדת עבורו. במאמר הבא ריכזתי עבורכם את הדרכים והשיטות שעשויות להועיל למטרה זאת.
כאבים מפציעה ישנהנשלח ב 03 יולי 2016לפני הרבה שנים נפצעתם בשורש כף היד ועכשיו היד שוב כואבת, בדיוק באותו מקום שבו היא נשברה לפני שנים רבות. האם זה קשור? התשובה בסבירות גבוהה היא חיובית.
למה נרדמות לי הידיים?נשלח ב 01 יוני 2016נימול או הירדמות בידיים היא תופעה שכיחה שלרוב אינה מזיקה. ברוב המקרים הגורם לכך הוא לחץ חולף שנוצר על כלי דם או על עצב פריפרי ביד וניעור ידיים קל יחזיר את התחושה למצב נורמלי.
18 טיפים להגנה על המפרקיםנשלח ב 01 מאי 2016המפרקים תוכננו לתנועה ולעמידה בעומסים אך ריבוי העומסים המוטל עליהם חושף אותם לבלאי ופציעות. כיצד ניתן לשמור על הבריאות של המפרקים שלנו?
כאב כסימן לנזק משמעותינשלח ב 03 אפריל 2016תחושת שריפה וכאב קל לאחר פעילות גופנית לא בהכרח יצביעו על פציעת ספורט. יתכן ומדובר ב"כאב טוב". כאב טוב הכרחי כאשר רוצים להשתפר מבחינה גופנית
איומים על בריאות הילדנשלח ב 01 מרס 2016ילדים ובני נוער מרבים לסבול מבעיות גופניות שהתפתחו בגלל תאונות, חבלות, מומים מולדים, פעילות גופנית לקויה, עודף פעילות גופנית, חוסר בפעילות גופנית, ליקויים ארגונומיים, ליקויי יציבה, השמנה ועוד.
זהירות מחשב!נשלח ב 01 פברואר 2016פגיעות בריאותיות רבות מתפתחות בגלל חוסר ההתאמה שבין האדם למחשב. כאן נתאר מה מעולל המחשב לגוף, נסביר למה זה קורה ומה הן הדרכים לצמצם את הפגיעות הללו.
נפילות בגיל המבוגרנשלח ב 03 ינואר 2016אחד מהגורמים השכיחים ביותר לפציעות, כאבים כרוניים ואף למוות בגיל המבוגר הוא נפילה. מעל גיל 65 כשליש עד מחצית מהמבוגרים המנהלים חיים עצמאיים נופלים לפחות פעם אחת השנה.
הכול אודות שינהנשלח ב 01 דצמבר 2015השינה אינה רק פרק הזמן שבו אינכם ערים. ללינת הלילה יש השפעה קריטית על הבריאות שלנו. במהלך השינה הגוף נח משקם עצמו, צובר אנרגיה ליום המחרת, מעבד ומאחסן זיכרונות ועוד.
מה גורם לכאבים במפשעה שלינשלח ב 01 נובמבר 2015אבחון הכאב במפשעה מאתגר. הקרבה האנטומית של מפרק הירך והמפשעה לגב התחתון גורמים להרבה קלינאים לאבחן כאבי ירך ומפשעה באופן שגוי ככאבים שמקורם בגב התחתון.
מה גורם לכאבים בחזה שלי?נשלח ב 03 אוקטובר 2015כאבי חזה הם מן הסיבות הנפוצות ביותר לפנייה לחדרי מיון. אם אתם סובלים מכאבי חזה, קוצר נשימה, הזעה, בחילה, סחרחורת והקרנות כאב לאחת או לשתי הידיים, לכו מיד לחדר מיון לצורך שלילת מעורבות קרדיולוגית בבעייתכם.
מה גורם לכאבים בפנים שלי?נשלח ב 01 ספטמבר 2015מערכת העצבוב בפנים בראש ובצוואר מקושרים. כול בעיה באחד מחלקי הגוף הללו עלול לגרום לכאב גם בחלקים האחרים.
מה גורם לכאבים בכף הרגל שלי?נשלח ב 02 אוגוסט 2015שכיחות הפציעות והכאבים בכף הרגל ובמפרק הקרסול היא גבוהה ביותר. הסיבה העיקרית לכך היא העובדה שמפרקי כף הרגל ומפרק הקרסול הם מפרקים נושאי משקל הנתונים לעומסים קיצוניים.
עמוד 1 מתוך 4