מכתבי תודה – הקדמה

מכתבי תודה הן חלק משמעותי מהתמורה שאנו מקבלים מהחולים שלנו. בעמוד הזה אנו מפרסמים חלק ממכתבי התודה הרבים שהגיעו אלינו מהמטופלים שלנו. השתדלנו לפרסם מכתבים שמקיפים את מגוון התחומים שבהם אנו מטפלים במרפאה לכירופרקטיקה, פציעות ספורט ושיקום ברמת אביב ג’. כאן תוכלו לקרוא מכתבים ותגובות שנשלחו אלינו מחולים שסבלו מכאבי גב תחתון, כאבים בכתפיים, כאבים בברכיים, כאבים ומגבלות תנועה במפרקי הלסת, פציעות ספורט ושיקום.

אנו עושים מאמצים כבירים כדי לטפל בחולים שלנו באופן יעיל ומקצועי תוך שמירה על אמפתיה. אנחנו שמחים לקבל את מכתבי התודה שמעידים על כך שהחולים שלנו שמים לב לכך ומעריכים את המאמצים הללו. לבקשת המטופלים חלק מהמכתבים מפורסמים ללא פרטיהם האישיים וזאת כדי לשמור על פרטיותם. כמובן שהשמות שמורים במערכת.

כאבי צוואר – מכתב תודה
כאבי צוואר - מכתב תודה

כאבי צוואר – מכתב תודה

כאבי צוואר

שלום דוקטור בכר,

שלום, אני אחת הפציינטיות הוותיקות שלך. למרות שלא ביקרתי במרפאה זמן ארוך אני חייבת לשתף אותך שמאז שהגעתי אליך בטעות לפני המון שנים, משהו כמו 15 אולי, כשלראשונה נתפס לי הצוואר והשכמות ומאז אני חושבת שאתה סוג של אלוהים,

להמשך קריאה כאבי צוואר – מכתב תודה
כאבים במותן – מכתב תודה
כאבים במותן - מכתב תודה

כאבים במותן – מכתב תודה

כאבים בגב המותני

שבוע טוב! 

הייתי אצלך פעמיים. אני גר במיתר ולא יכול לבוא אלייך לטיפולים סדירים. אם אתה זוכר בפעם הראשונה באתי סובל נורא עם כאבים בגב התחתון ובקושי מתיישר. בפעם השנייה עשית לי טיפול עדין ולא אגרסיבי כמוהו עוד לא חוויתי אצל כירופרקט.

להמשך קריאה כאבים במותן – מכתב תודה
פציעות ספורט – מכתב תודה
פציעות ספורט - מכתב תודה

פציעות ספורט – מכתב תודה

פציעות ספורט: לכבוד ד"ר יצחק בכר: מאז שאני זוכר את עצמי יש לספורט מקום חשוב ומרכזי בחיי. בעוד שבתחילת דרכי כספורטאי התאמנתי בעיקר בכדור מים ובכדורגל (שחקתי בנבחרות ישראל בשני המקצועות הללו) הרי שבשנים האחרונות אני מתרכז בשני בתחומים, ריצה ואימוני כוח.

להמשך קריאה פציעות ספורט – מכתב תודה
תסמונת מפרק הלסת – מכתב תודה
תסמונת מפרק הלסת - מכתב תודה

תסמונת מפרק הלסת – מכתב תודה

תסמונת מפרק הלסת

ד"ר בכר שלום, 

אני רוצה להודות לך על העבודה המצוינת שעשית על פרק הלסת הפגוע שלי. כאשר הגעתי אליך (במקרה, בהמלצת חבר) מצב מפרק הלסת שלי היה כל כך רע שיכולתי בקושי ללעוס או לדבר וכעבור מספר שבועות בודדים של טיפולים מצבי הרבה יותר טוב.

להמשך קריאה תסמונת מפרק הלסת – מכתב תודה
פריצת דיסק מותני – מכתב תודה
פריצת דיסק מותני - מכתב תודה

פריצת דיסק מותני – מכתב תודה

פריצת דיסק מותני

לכבוד ד"ר בכר,

הגעתי אליך ללא תקוות ועם רגל וחצי בניתוח בגלל פריצת דיסק בגב התחתון. אף אחד לא נתן לי סיכוי להירפא ללא ניתוח. הכאבים בגב וברגל לא פסקו והיו בלתי נסבלים. איכות החיים שלי הייתה ירודה. אחריי מאמץ רב ובסבלנות אין קץ

להמשך קריאה פריצת דיסק מותני – מכתב תודה
כאבים בגב התחתון – מכתב תודה
כאבים בגב התחתון - מכתב תודה

כאבים בגב התחתון – מכתב תודה

כאבים בגב התחתון

לד"ר בכר היקר ! 

תודה על שנים של טיפול מקצועי ומסור. בשנים האחרונות התפתחה אצלי בעיה משמעותית בחוליות הגב התחתון. עקב כך הגעתי לעיתים למצב של כאבי גב חזקים ביותר המלווים בחוסר יכולת לבצע תנועות בסיסיות כגון כיפוף לצורך

להמשך קריאה כאבים בגב התחתון – מכתב תודה